200x220 Kołdra puchowa delux + Poduszki 70x80-2szt

New product

Zestaw Kołra z poduszkami 

Więcej szczegółów

810,00 zł brutto

Więcej informacji

Ten zestaw  kołdra z poduszkami przygotowana została z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie lekkie puszyste kołdry idealne do spania przez cały rok. Kołdra jest produktem ciepłym i lekkim. Wypełnionapuchem. Wykonana została w konstrukcji „kasetowej”, która to zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia wewnątrz kołdry. Uszyta została „ciepłym szwem”, zapewniającym utrzymanie najwyższych wartości cieplnych oraz idealna recyrkulację powietrza. Wysoka jakość wyrobów uzyskana przez zastosowanie odpowiedniego bawełnianego materiału wsypowego oraz zabiegi technologiczne którym został poddany materiał wypełniający.

Zestaw zawiera 

Kołdra rozmiar 200x220

waga wsadu - 1,5 kg

ilość- 1szt

Poduszka rozmiar 70x80

waga wsadu 1,2kg

ilość-2szt 

kolor ecri

Kołdra 

tkanina

Bawełna 100% Supra Andropol - najlżejsza, najcieńsza Odpowiednia gramatura (gęstość tkania) sprawia, że tkanina jest puchoszczelna - zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz puchu. Podzielona na kasetony przegrodą  a nie szwem (nie jest pikowana). Dzięki temu puch jest rozłożony równomiernie, co zapobiega powstawaniu tzw. "zimnych pól".

wkład

Biały puch gęsi-kraj pochodzenia Polska, Rodzaj tzw. D1-puch najlepszy najgrubszy. sortowany, wyprany, suszony i odpylony. Dzięki obróbce puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne i lekkość, a zatem komfortu Twojego snu! Puch jest dzięki temu czysty, bardziej sprężysty i ma przyjemny zapach.

Poduszki 

tkanina

Bawełna 100% gama Andropol - Odpowiednia gramatura (gęstość tkania) sprawia, że tkanina jest puchoszczelna - zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz puchu.

wkład

półpuch gęsi-kraj pochodzenia Polska, sortowany, wyprany, suszony i odpylony. Dzięki obróbce z półpuchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne i lekkość, a zatem komfortu Twojego snu! 

Półpuch darty tzn. pozbawiony szypułek. 

gwarancja

24 miesiące.