180x200 Kołdra puchowa

New product

Ta kołdra przygotowana została z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie  puszyste kołdry idealne do spania przez cały rok. Kołdra jest produktem ciepłym

Więcej szczegółów

279,00 zł brutto

Więcej informacji

Ta kołdra przygotowana została z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie  puszyste kołdry idealne do spania przez cały rok. Kołdra jest produktem ciepłym. Wypełniona puchem. Wykonana została w konstrukcji „kasetowej”, która to zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia wewnątrz kołdry. Uszyta została „ciepłym szwem”, zapewniającym utrzymanie najwyższych wartości cieplnych oraz idealna recyrkulację powietrza. Wysoka jakość wyrobów uzyskana przez zastosowanie odpowiedniego bawełnianego materiału wsypowego oraz zabiegi technologiczne którym został poddany materiał wypełniający.

Rozmiar 180x200

waga wsadu - 2,1 kg

kolor - róż

tkanina

Bawełna 100% Gama Andropol - gramatura 160g Odpowiednia gramatura (gęstość tkania) sprawia, że tkanina jest puchoszczelna - zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz puchu. Podzielona na kasetony przegrodą  a nie szwem (nie jest pikowana). Dzięki temu puch jest rozłożony równomiernie, co zapobiega powstawaniu tzw. "zimnych pól".

wkład

Biały puch gęsi-kraj pochodzenia Polska, Rodzaj tzw. D24 puch y. sortowany, wyprany, suszony i odpylony. Dzięki obróbce puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne i lekkość, a zatem komfortu Twojego snu! Puch jest dzięki temu czysty, bardziej sprężysty i ma przyjemny zapach.

 

gwarancja

24 miesiące.