Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

  1.       Pobranie – zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru
  2.       Przelew – zapłata następuje przelewem na rachunek bankowy Sklepu
           nr konta MBank: 66 1140 2004 0000 3602 7176 2035
           dla klientów zagranicznych : SWIFT nr konta bankowego w PLN: PL 66 1140 2004 0000 3602 7176 2035
  3.       Płatność przez PayU
  4.       Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.


Uwaga!!!
Sklep Internetowy nigdy nie wyśle do Zamawiającego e-maila z informacją, iż
nagle zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu
tradycyjnego. Jeśli Klient otrzyma takiego maila – nie należy dokonywać
wpłaty, czy też odpowiadać na niego, lecz należy przesłać niezwłocznie
niezmieniony e-mail na adres: sklep@lesniewscy.com.pl

DOSTAWY I ZWROTY

Dostawy i zwroty zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest realizowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmę kurierską DPD, DHL oraz paczkomaty INPOST. Realizacja zamówień w terminie od 5-14 dni roboczych

Firma kurierska Inpost  :

• Pobranie – 26 zł
• Przedpłata na konto - 20,00 zł

Paczkomaty INPOST*- 13 zł
*paczki do 25 kg

W związku z promocją koszt wysyłki zamówienia powyżej 900 zł na adres podany w Formularzu, zostanie pokryty przez Sprzedawcę i wysłany firmą kurierską DPD lub Paczkomat Inpost zgodnie z wyborem klienta złożonym w zamówieniu. Promocja trwa do odwołania.

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. oprawach konsumenta, odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego


Uwaga. Formularz dostępny jest również w panelu zamówień internetowych (KONTO KLIENTA).

3. Firma Leśniewscy Karolina Nowak uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:
 Firma Leśniewscy Karolina Nowak

Solna 11

62-500 Konin


4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).


6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. Firma Leśniewscy Karolina Nowak  Solna 11 62-500 Konin oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.

7. Kupujący ponosi koszt zwracanego towaru